Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Forkiet - podpórka do broni (JKR2519C)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Pastorał o bardzo dużym zakresie regulacji wysokości wykonano z lekkiego aluminium. Trzy wchodzące w siebie teleskopowo pręty pozwalają na ustawienie maksymalnej wysokości niemal 2 metrów! Po złożeniu, gdy ma on zaledwie 85 cm może bez problemu służyć nawet jako laska do podpierania się podczas marszu, czy do ograrniania trawy i drobnych gałęzi. Tę funkcje wspomaga zapobiegający przed zgubieniem nylonowy pasek zakładany na nadgarstek.

Forkiet posiada podpórkę wykonaną z rogu jeleniego - pozwala ona na bezpieczne dla łoża broni oraz wygodne i pewne złożenie się do strzału. Jednocześnie pozwala ona wygodne oparcie, gdy złożony pastorał pełni rolę laski.

Półelastyczna stopka nakładana na stalowy, hartowany grot ułatwia poruszanie się po utwardzonych nawierzchniach. Bez niej, na podłożu miękkim, grot wbija się na niewielką głębokość stabilizując pastorał. Aby zabezpieczyć się przed zbyt głębokim zagłębianiem sie grotu w rozmokły grunt, a nawet śnieg na wysokości 6 cm można złożyć talerzyk.

Pastorał objęty jest 12-miesięczną gwarancją. 

Wysokość max.: 185 cm
Wysokość min.: 85 cm
Producent: Joker, Hiszpania

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Polecamy

Multitool Joker JKR97 Wykonany w całości ze stali nierdzewnej multitool hiszpańskiej firmy Joker. Jego cechy charakterystyczne to możliwość otwarcia 4 narzędzi bez konieczności
 
Bateria Energizer R20 Wysokowydajna bateria alkaliczna typu R20 renomowanej firmy Energizer.

Polecamy do wszelkich urządzeń elektronicznych znajdujacych się w
 
Nóż składany CRKT M21-04

Nóż M21 amerykańskiej firmy Columbia River Knife and Tool to doskonały następca produkowanych od lat, popularnych modeli M16 i M18. Zachowując

 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Napięcie wytwarzane przez paralizator waha się w granicach 20 000 - 500 000 V. Nie czyni jednak trwałych obrażeń ze względu na niskie natężenie. Spotkać możemy zarówno paralizatory tradycyjne, jak i takie działające na odległość, o zasięgu około 5m.

Ze świata