• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Karabin Power Popper camo
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Świetny pomysł na prezent dla osób w każdym wieku! Teraz możesz załatwić swoje porachunki z kolegą z pracy czy zrobić rodzinną bitwę na kulki! Bez obaw o łatwo tłukące się sprzęty i siniaki.

Karabinek na amunicję w postaci całkowicie bezpiecznych, piankowych kulek. Zasada ich wyrzutu jest bardzo prosta- wystarczy chwycić obie rączki, rozciągnąć je a następnie złączyć i sprężone powietrze wyrzuci kulę na odległość około 6 metrów. Idealne do zabawy w domu, żadna szyba się nie stłucze, strzał w ciało nie boli. Magazynek karabinu mieści 12 kulek załączonych do zestawu.

Wersja w kamuflażu.

Dane techniczne:
Długość: 410mm
Magazynek: 12 kulek
Kaliber: 28 mm
Budowa: tworzywo
Producent: Hog Wild, USA

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdziesz produkty przez nas polecane. Zarówno buty, lunety, wiatrówki jak i akcesoria do samoobrony - wszystkie polecane przez nas produkty sklepu Militaria.pl znajdziesz właśnie tutaj.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pałka teleskopowa ESP 16 cali czarna (EXB-16N BLK) Sztywna pałka teleskopowa uznanej marki ESP. Skuteczne narzędzie w obronie koniecznej (uderzenia, dźwignie, duszenia), a także do niszczenia przeszkód
 
Koszulka termoaktywna Tervel Tactical Light Camo (K/R)

Unikalna koszulka, w której przez połączenie elementów siatkowych z oddychającą tkaniną uzyskano wzór kamuflujący. Męska,

 
Czapka patrolówka Helikon Nyco Ripstop wz.93 leśny "PANTERA" (CZ-COM-NR-04) Czapka patrolówka w barwach leśnego kamuflażu wz.93 Pantera stosowanym przez Polskie Siły Zbrojne. Wykonana z wysokiej jakości materiału NYCO
 

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że kamizelka kuloodporna, która chroni przed pociskami z broni palnej, waży od 1 do nawet ponad 5 kg. Jej masa zależy od odporności, a także technologii wykonania. Kamizelki są wytwarzane z różnych rodzajów włókien syntetycznych.