• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kniejówka Verney-Carron Sagittaire
Produkt chwilowo niedostępny

Kniejówka Sagitaire jest idealną alternatywą na polowania zbiorowe, zapewniającą pełną uniwersalność w polowaniu zarówno na zwierzynę drobną, jak i grubą. Miłośnicy indywidualnych polowań z podchodu także odkryją w niej nieodłączną towarzyszkę swych łowieckich doznań. 

Broń jest wyposażona w regulowaną szynę celowniczą battue i muszkę światłowodową, co w przypadku polowania bez lunety znacząco ułatwia strzał do biegnącego celu.

Dane techniczne:
Lufy: 60 cm
Baskila: stalowa, grawerunek z myśliwskim motywem
Osada: wyselekcjonowane drewno orzechowe, olejowane
Przyrządy celownicze: regulowana szyna typu battue, muszka światłowodowa
Kalibry:
- lufa gładka: 12/76 (1/2 choka)
- lufa gwintowana: 7x65R (cena: 4990 pln); 8x57 JRS (cena: 4990)
Długość: 104 cm
Waga: ok. 3,2 kg (zależności od kalibru)

Na zamówienie klienta dostępna wersja dla strzelców leworęcznych oraz wersja DELUXE

Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją!

Podana cena jest ceną orientacyjną. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym konsultantem.

Broń palna nie jest dostępna w sprzedaży wysyłkowej.Zapraszamy do naszych salonów firmowych.  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tej kategorii znajdą Państwo ofertę broni myśliwskiej, dostępną w sklepie Militaria.pl. Prezentowana broń myśliwska kulowa, jest przeznaczona do polowań na grube zwierzęta. Oferujemy broń na polowania indywidualne (klasyczne repetiery), a na wypady zbiorowe - sztucery z szyną battue. Posiadamy także samopowtarzalne sztucery, które doskonale nadają się na polowanie do szybko poruszających się celów. Dzięki błyskawicznemu przeładowaniu (automatyczne), dają możliwość natychmiastowego oddania kolejnego strzału.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Wiatrówka Baikał MP-654K Makarov 4,5 mm slv/blk Pistolet wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber 4.5 mm na śrut stalowy okrągły (BB), renomowanej firmy Baikal.

Nabój CO2 o
 
Magazynek wymienny do sztucera Impact NT Diamont 300 Win Mag.

Francuski producent broni, firma Verney-Carron, znana ze swojej solidności i dokładności ma w swojej ofercie akcesoria uzupełniające do produkowanej

 
Śrut Premier Super Point 4,5 mm 500 szt. (LSP77) Bardzo precyzyjny śrut amerykańskiej firmy Crosman, kaliber 4,5 mm. Najlepszy śrut dla Twojej wiatrówki. Przeznaczony do strzelania na większe
 

Czy wiesz, że...

Rewolwer był pierwszą bronią samopowtarzalną. Naboje (dawniej zazwyczaj sześć) mieściły się w obrotowym bębnie. Rewolwery, chociaż znane były już wcześniej, stały się bardzo popularne dzięki zastosowaniu kapiszonów w modelu broni skonstruowanej przez Samuela Colta w 1831r.