Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kompas GPS Bushnell BackTrack

Kliknij aby zobaczyć cenę.

Lokalizator GPS z kompasem to małe i proste w obsłudze urządzenie zasilane dwoma bateriami AAA. Podobny w budowie do stopera wuefisty posiada duży czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z niebieskim podświetleniem oraz dwa przyciski:
- prawy - ON/OFF oraz zmianę zapisywanego rekordu,
- lewy - zapamiętanie lokalizacji oraz podświetlenie tarczy.
Przyciśnięcie obu przycisków na raz i przytrzymanie ich spowoduje przejście z systemu calowego (jardy i mile) na metryczny (metry i kilometry). Co ciekawe, po zapisaniu punktu orientacyjnego (rekordu) urządzenie można wyłączyć bez obawy o utratę zapisanych współrzędnych. Zapis zostanie odtworzony po następnym uruchomieniu.

Tarcza posiada duże, czytelne cyfry wskazujące dystans (ew. wartość kompasu wyrażoną w stopniach) do wybranego puntu. Nad cyframi znajdują się wskaźniki:
- naładowania baterii,
- siły sygnału satelity.

Urządzenie działa w trybie aktywnym, co oznacza, że dla poprawności zapisu/odczytu pozycji wymagany jest odbiór sygnału, co najmniej, 3 satelitów systemu GPS. Informacja o braku sygnału wyświetlana jest nad cyframi jako pulsująca ikona satelity -świecąca się stale satelita oznacza sygnał, na podstawie którego, możliwy jest precyzyjny pomiar. Wyższość takiego rozwiązania polega na tym, że cała kula ziemska objęta jest zasięgiem Global Positioning System, który działa niezależnie od sieci energetycznych, zasięgu telefonii komórkowej, czy w końcu gęstości zaludnienia. Jedyne, o co należy dbać, to sygnał z satelity - urzadzenie wskaże drogę.

Odporny na zawilgocenie (padający deszcz, ochlapanie, a także pot i parę wodną) posiada wygodne ucho do zamocowania załączonego w komplecie lążyka.

Urządzenie jest objęte 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Model: BackTrack
Wymiary:
- średnica 73 mm
- grubość 18 mm
Waga: 73 g (bez baterii)
Zasilanie: 2xAAA (nie załączone w komplecie)
Odbiornik GPS: SiRF Star III HS
Producent: Bushnell, USADodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

   

Inne w tej kategorii:

 
Reklama

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieć ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Katalog stron

Czołgi II Wojny

Czołgi II Wojny

Serwis internetowy poświęcony tematyce broni pancernej z okresu II Wojny Światowej, którego przewodnim tematem są czołgi.

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Polecamy

Nóż-karabińczyk Joker (JKR2534)

Wykonany w całości z metalu, niewielki nóż składany w formie karabińczyka.
Po złożeniu możemy go nosić używając jako brelok

 
Diopter Air Arms - zestaw (6213147F-R)

Zestaw przeziernikowych przyrządów celowniczych - diopter oraz muszka przeziernikowa w osłonie tulejowej montowane są na szynie 11 mm.

Przeziernikowa

 
Celownik optyczny BSA Catseye 3,5-10x50 Celownik o dużej średnicy obiektywu i zmiennym powiększeniu 3.5-10. Luneta jest wodoodporna, dzięki pokryciu jednoczęściowego tubusa warstwą miękkiej
 

Ostatnie nowości

Czy wiesz, że...

Nieśmiertelnik, to kawałek blachy, na której znajdują się wypisane informacje o jego właścicielu, takie jak: nazwisko, imię, grupa krwi. Jest on wykorzystywany w celu zidentyfikowania rannego lub zmarłego żołnierza.