• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kompensator Diana 34-45/350
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Metalowy, długi na 202 mm kompensator zakładany jest na lufę karabinków, w których możliwe jest zdjęcie muszki. Mocowanie zapewniają dwie śruby imbusowe.

Wewnątrz kompensatora znajduje się przestrzeń, w której rozprzestrzeniają się gazy napędzające śrut. W efekcie uchodzą one z lufy, kiedy tworzone przez nie zawirowania nie mają negatywnego wpływu na opuszczający lufę śrut.

Dodatkowym atutem kompensatora jest jego waga, przez co po założeniu na lufę zwiększa się waga całego karabinka, ale kompensator działa jak dociążnik lufy. Zapobiega to jej podskokom podczas celowania i strzelania zwiekszając precyzję strzału. 

Tłumik objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm - 6,35 mm
Długość całkowita: 202 mm
Waga: 0,6 kg
Producent: Diana, Niemcy

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Jeśli ktokolwiek słyszał odgłos wystrzału z wiatrówki bez tłumika i tej samej, ale już z tłumikiem, wie, iż tłumik bezdyskusyjnie zwiększa komfort użytkowania broni. Dlatego warto kupić ten gadżet. Proponujemy zajrzeć do tego działu i wybrać optymalny model dopasowany do posiadanej wiatrówki.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Scyzoryk Victorinox Trailmaster (0.8463.3) Oryginalny szwajcarski scyzoryk z dużym blokowanym ostrzem wyróżniający się zastosowaniem blokady typu liner-lock oraz wygodnym, profilowanym
 
Bateria Energizer R14 Wysokowydajna bateria alkaliczna typu R14 renomowanej firmy Energizer.

Polecamy do wszelkich urządzeń elektronicznych znajdujących się w
 
Celownik optyczny Center Point Power 4-16x56 AORG (CP416AORG) Power Class to sztandarowa linia produktów amerykańskiego producenta optyki firmy Center Point. Układ optyczny celowników tej serii: soczewki
 

Czy wiesz, że...

Pistolety pneumatyczne mogą posiadać jeden z trzech rodzajów mechanizmów spustowych. Double Action/Single Action daje możliwość wyboru strzelania z samonapinaczem i bez. W Double Action Only możemy jedynie oddawać strzały jeden za drugim bez naszej ingerencji. W Blow Back mamy do czynienia z samoczynnym ruchem zamka do tyłu, tak jak w broni palnej.