• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Kości montażowe Crosman (459MTC)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Dwupunktowa baza montażowa do krótkich i długich wiatrówek amerykańskiej firmy Crosman. Mocowany śrubami na lufę, pasuje do modeli 1322, 1377, 2240, 2250, 2260 oraz 2289. Stanowią szynę montażową standardu 11 mm.

Kości objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Wysokość od osi lufy: 16 mm
Szerokość bazy montażowej: standard 11 mm.
Długość kości: 20 mm
Producent: Crosman, USADOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LUNETACH:Lunety - charakterystyka, podstawowe informacjeJaką lunetę kupić - poradnikKonserwacja lunetyRodzaje siatek celowniczych  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Znajdziesz tu wszystko, czego jeszcze nie masz w osprzęcie dla Twojej wiatrówki, a chciałbyś mieć. Możesz też, przeglądając równolegle inne działy z artykułami dla wiatrówek, skompletować indywidualny zestaw: broń i przynależne jej dodatki. Nasze artykuły mają świetną jakość i doskonałe parametry użytkowe.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż Colt Guardian Tanto (CT0057) Nóż Colt o stałej klindze, zaprojektowany przez Freda Cartera - znanego i cenionego eksperta w dziedzinie projektowania oraz wytwarzania broni białej.
 
Pokrowiec wodoszczelny Source 0,8 l na szyję

O tym, jak istotne podczas podróżowania jest zabezpieczenie najważniejszych dokumentów i akcesoriów przekonał się każdy. Nieprzyjemności

 
Wiatrówka Magnum 4,5 mm Outlet Klasycznie łamana wiatrówka z lufą gwintowaną, kaliber 4,5 mm. Ładowana śrutem typu Diabolo. Prosta w obsłudze i celna. Szczerbinka regulowana
 

Czy wiesz, że...

Saperka to krótka, niewielka łopata stosowana na przykład przez harcerzy. Zaprojektowana została dla wojska. Możemy znaleźć te z zaokrąglonym końcem oraz z punktowym (szpadel). Zdarza się, że krawędzie ostrza są specjalnie przystosowane do użycia saperki jako toporka.