• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Ładowarka AC/DC AEG 9V Big Pin (MC-70A)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Mała sieciowa ładowarka do akumulatorów AEG. Połączenie z akumulatorem zapewnia szybkozłączka typu duży pin.

UWAGA:
czas ładowania akumulatorów uzależniony jest od ich pojemności (mAh) i obliczany jest na podstawie wzoru
T= 1,4 C / I
T - czas ładowania
C - pojemność aku (mAh)
I - prąd ładowania (z ładowarki)

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Dzięki zasobom tego działu skomponujesz indywidualny zestaw dodatków do uprawiania airsoftu. Dobierzesz optymalny rodzaj amunicji, zaopatrzysz się w artykuły zapewniające bezpieczeństwo oraz zakupisz wszystko inne, niezbędne do czerpania maksimum satysfakcji z dobrej zabawy w wojnę.

Jeśli z uprawiania airsoftu chcesz czerpać maksimum satysfakcji, musisz zadbać o doskonałej jakości dodatki, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas zabawy, oraz pozwolą w pełni wykorzystać możliwości posiadanej broni ASG. Wszystkie potrzebne po temu artykuły znajdziesz w tym właśnie dziale – gwarantujemy znakomitą jakość produktów i szeroki asortyment.

Osprzęt ASG to zestaw wszystkich akcesoriów, które zapewnią bezproblemowe uprawianie airsoftu. Świetnej jakości amunicja, dodatki, które podnoszą komfort używania broni, zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują dobrą zabawę – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!
Szeroki asortyment produktów niezbędnych do eksploatacji zakupionych w naszej firmie pistoletów i karabinów Air Soft Gun. Wybór między kulkami plastikowymi, kauczukowymi czy kompozytowymi pozwala idealnie połączyć możliwości pistoletów z Państwa wymaganiami.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Kurtka Verney-Carron Wilveste (LVVE033)

Kurtka Wilveste francuskiej firmy Verney Carron to propozycja dla myśliwych poszukujących uniwersalnego nakrycia wierzchniego, które sprawdzi

 
Celownik optyczny BSA AR 4x32 Airgun Special Luneta zaprojektowana i wykonana specjalnie do wiatrówek. Tubus został dodatkowo wzmocniony, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała na odrzut
 
Koszula z kr. rękawem Surplus Raw Vintage zielona [63590.61] Sztucznie postarzona koszula (vintage) z krótkim rękawem renomowanej, niemieckiej firmy Surplus. Jest wykonana z wysokiej jakości 100% bawełny.
 

Czy wiesz, że...

Typowa maska przeciwgazowa zbudowana jest z dwóch podstawowych części: twarzowej, wykonanej z gumy lub silikonu, oraz pochłaniacza (bądź filtropochłaniacza), który posiada materiał czyszczący powietrze. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona dróg oddechowych, oczu i twarzy przed groźnymi substancjami.