• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Laserowy ShotSaver Bushnell Laser Boresighter (74-0100C)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Montowany jest w lufie za pomocą wymiennych końcówek dopasowanych do odpowiednich kalibrów. Idealnie usztywniony ShotSaver rzuca wiązkę laserową na cel: tarcze lub ścianę, wskazując przedłużenie osi lufy. Dzięki temu użytkownik może wstępnie ustawić parametry lunety na celu, w odległości do 50 m.

Nie należy zapominać o balistyce pocisku, dlatego urządzenie to znajdzie uznanie również w oczach rusznikarzy i pracowników strzelnic zajmujących się przystrzeliwaniem broni.

W komplecie znajdują się proste w montażu końcówki służące do stabilnego umocowania urządzenia w lufach o różnych kalibrach, mieszczących się w zakresie od 0.22 cala do 0.50 cala. Dodatkowo producent oferuje mały pokrowiec oraz poręczy klucz do montażu końcówek.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją

 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Przyrządy optyczne przydają się w każdej sytuacji: pozwalają precyzyjnie namierzyć cel, określać odległości, albo prowadzić obserwacje – nawet w ciemnościach. Dzięki temu ułatwią wykonanie nawet arcytrudnego zadania rozpoznawczo – bojowego. Zerknij tutaj, skompletuj niezbędnik optyczny – możesz nawet podglądać gwiazdy.

 

Zobacz również:

Ogrzewacz chemiczny Heat Factory mały (5043)

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Proca Crosman Vortex (VTS)

Silna proca z mechanizmem ułatwiającym naciąg. Dzięki temu uzyskujemy zdecydowanie większy zasięg miotanych pocisków oraz lepszą celność

 
Montaż Hawke 2-częściowy niski 1 cal Weaver (HM7101)

Niski montaż 2-częściowy do celowników optycznych i kolimatorowych z obiektywem małym. Podwójne mocowanie każdej obejmy gwarantuje

 
Teleskop Tasco World Class 12-36x50 (WC123650)

Firma Tasco to znany i ceniony producent optyki użytkowej. Na rynku znane są jej celowniki optyczne, lornetki czy teleskopy gwiezdne.

 

Czy wiesz, że...

Popularnym kolorem tkanin, z których szyte są mundury wojskowe, jest khaki. Barwa wykorzystywana jest głównie jako kamuflaż. Nazwa koloru wywodzi się z języka hindi i oznacza zapylony, kolor pyłu lub kolor kurzu.