Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Nóż składany Joker Madera Roja z hakiem (JKR61)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Uniwersalny nóż składany amerykańskiej firmy Master Cutlery dodatkowo wyposażony w hak ułatwiający skórowanie i patroszenie.

Model ten, mimo niewielkich rozmiarów, posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję. Szkielet wykonano z grubych stalowych płytek, okładziny z drewna. Całość skręcono śrubami.

Głownię o profilu zmodyfikowanego clip-point z hakiem wykonano ze stali nierdzewnej 420J2. Ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Na głowni umieszczono kołek obsługiwany kciukiem, dzięki któremu można łatwo otworzyć nóż jedną ręką, wykonano też karbowane oparcie pod kciuk zwiększające kontrolę nad ostrzem. Głownia jest blokowana blokadą Liner-Lock o grubości Frame-Lock'a.

Wygodne przenoszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.
Idealny dla wędkarzy, a także do sprawiania drobnej zwierzyny.

Dane techniczne:
Długość głowni: 62 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: 420J2
Ostrze: gładkie + hak
Rękojeść: stal+drewno
Blokada: Liner-Lock
Otwieranie: kołek (jednostronny)
Długość całkowita: 152 mm (rozłożony)
Producent:Joker, HiszpaniaDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOŻACH:Jaki nóż wybrać - poradnikZasady obchodzenia się z nożemPrzegląd akcesoriów do ostrzenia
                  >> Inne ważne informacje na temat noży

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

W tym dziale prezentujemy najwyższej jakości noże. W sklepie Militaria.pl dostępne są produkty najznamienitszych firm z całego świata.

   

Inne w tej kategorii:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Polecamy

Adventura

 


Polecamy

Marker paintballowy Tippmann 98 Custom ACT (248013BK)

Konstrukcja znanego twórcy i projektanta Bena Tippmanna pomyślana została jako baza do rozbudowy według upodobań użytkownika - można w

 
Nóż Ka-Bar Machete Kukri (1249)

Duży nóż Kukri o rozmiarach maczety amerykańskiej firmy Ka-Bar. Wytrzymałość jego klingi pozwala z powodzeniem wykorzystywać go do większości

 
Buty StarForce Commander LTR HI

Model STARFORCE® COMMANDER LTR HI to wysokie sznurowane ponad kostkę buty, w całości wykonane z wysokiej jakości wyprawianej, nie nasiąkającej

 

Czy wiesz, że...

Tonfa to rodzaj pałki, posiadający poprzeczny uchwyt z boku. Jest w standardowym wyposażeniu policjantów. Poprawnie używana świetnie nadaje się do obrony jak i ataku. Osoby biegłe we władaniu tonfą jako główne jej zalety wymieniają: łatwość, efektywność i bezpieczeństwo użycia. Pierwsze tonfy powstały w XVII wieku w Japonii.