• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Osłona na obiektyw Butler Creek Flip-Open
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Zakrywka na szkła obiektywu celownika optycznego wyprodukowane przez amerykańską firmę Butler Creek, skutecznie chroniąca soczewki przed zabrudzeniem, porysowaniem lub uszkodzeniem. Całość została wykonana z wysokiej klasy tworzywa sztucznego odpornego na pęknięcia i złamania.

Producent zastosował w przedstawianych tu zakrywkach system Flip-Open, pozwalający na otwieranie zakrywki przez naciśnięcie kciukiem wypustki w klapce zakrywki. Zamontowana, w zawiasie urządzenia, sprężyna błyskawicznie umożliwia dostęp do soczewki pozwalając na przeprowadzenie całego procesu celowania oraz oddanie skutecznego strzału.

Uwaga: Przed dokonaniem zakupu sprawdź zewnętrzną średnice okularu twojej lunety (wraz z tubusem). Jeżeli producent celownika nie podaje tej wielkości w danych technicznych, dokonaj tego pomiaru suwmiarką. Dokładny pomiar pozwoli na idealne dobranie zakrywek do twojego celownika.

Producent: Butle Creek, USA

 

Podobne produkty:

Shotsaver Hawke (HK3423)

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Najlepsza nawet broń i najwspanialszy wojownik potrzebują doskonałej jakości przyrządów optycznych. Pomogą w celowaniu, obserwacjach i prowadzeniu działań w ciemnościach. Zapraszamy do działu, w którym znaleźć można świetne produkty, które znacząco poprawią osiąganie najwyższych notowań strzeleckich i ... pozwolą poznać Kosmos.

 

Zobacz również:

 

Serwis w nowej odsłonie
Serwis www.Militaria.TM.pl działający od 2003 roku, doczekał się kolejnej transformacji. Nowa oprawa graficzna oraz wiele nowych funkcjonalności - zapraszamy do korzystania.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Łuk sportowy Wizard Camo (3128) Łuk o tradycyjnym systemie naciągu, zbudowany z wytrzymałych materiałów. Majdan odlany został z mocnego tworzywa sztucznego, montowane na nim
 
Nóż składany Opinel No.3 Carbon (OP603) Niewielkich rozmiarów, wyjątkowo lekki nóż składany z 4 centymetrowym ostrzem. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100 letnich tradycjach.
 
Spodnie skórzane Verney-Carron Tommy (LPA006)

Spodnie myśliwskie z naturalnej, idealnie wyprawionej bawolej skóry. Nogawki w części dolnej posiadają regulowana za pomocą zamków

 

Czy wiesz, że...

Dwie podstawowe części siekiery to obuch (metalowy fragment tnący) i stylisko (rękojeść, wykonana najczęściej z drewna bądź tworzywa sztucznego). Obecnie stosuje się ją do rozdrabniania drewna opałowego, w pożarnictwie, a nawet jako broń.