Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Osłona na szkła lunety Butler Creek Flip Open (HC3514)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Dwuczęściowy komplet osłon na obiektyw i okular lunety. Oba segmenty składają się z pierścienia gumowego służącego do montażu osłony na celowniku, oraz z zakrywek z tworzywa sztucznego skuteczni chroniącej szkło soczewek przed zadrapaniami i zabrudzeniami. Na elemencie nakładanym na okular znajduje się wygodny przycisk do szybkiego otworzenia zakrywki za pomocą jednego kliknięcia kciukiem.
Zestaw ten idealnie nadaję się dla myśliwych i strzelców FT. Skutecznie zabezpieczy szkła celownika optyczny przed zarysowaniem podczas poruszania się w lesie i w terenie zakrzaczonym.

Średnica osłony okularu: 38,5 – 39,4 mm
Średnica osłony obiektywu 58,7-59,9 mm  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Przyrządy optyczne przydają się w każdej sytuacji: pozwalają precyzyjnie namierzyć cel, określać odległości, albo prowadzić obserwacje – nawet w ciemnościach. Dzięki temu ułatwią wykonanie nawet arcytrudnego zadania rozpoznawczo – bojowego. Zerknij tutaj, skompletuj niezbędnik optyczny – możesz nawet podglądać gwiazdy.

 

Zobacz również:

 

Promocja organizatorów imprez
Dodaliśmy nowy dział, w którym opisywać będziemy firmy zajmujące się organizacją wszelkiego rodzaju imprez terenowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem informacji o Twojej firmie, skontaktuj się z administratorem wortalu www.Militaria.TM.pl

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Nóż składany Joker Madera Roja Virola (JKR58) Poręczny nóż codziennego użytku z wygodną rękojeścią o konstrukcji stalowo-drewnianej.

Głownię o profilu drop-point wykonano ze stali
 
Pokrowiec z paskiem i odpinaną kieszenią - czarny Pokrowiec wykonany z kordury, rozpinany na trzech krawędziach wyścielony został miękką gąbką z wytłoczeniami zabezpieczającą przed przesuwaniem
 
Celownik optyczny Bushnell Banner 6-18x50 (716185)

Wysokiej jakości luneta firmy Bushnell należąca do serii "Banner". Posiada zmienne powiększenie w zakresie od 6 do 18 razy. Duża średnica

 

Czy wiesz, że...

Według polskiego prawa, wiatrówki gładkolufowe i gwintowane o energii kinetycznej poniżej 17J nie są bronią pneumatyczną.