Militaria

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Osłona na szkła lunety Butler Creek Flip Open (HC3518)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Dwuczęściowy komplet osłon na obiektyw i okular lunety. Oba segmenty składają się z pierścienia gumowego służącego do montażu osłony na celowniku, oraz z zakrywek z tworzywa sztucznego skuteczni chroniącej szkło soczewek przed zadrapaniami i zabrudzeniami. Na elemencie nakładanym na okular znajduje się wygodny przycisk do szybkiego otworzenia zakrywki za pomocą jednego kliknięcia kciukiem.
Zestaw ten idealnie nadaję się dla myśliwych i strzelców FT. Skutecznie zabezpieczy szkła celownika optyczny przed zarysowaniem podczas poruszania się w lesie i w terenie zakrzaczonym.

Średnica osłony okularu: 39,9 – 40,8 mm
Średnica osłony obiektywu 58,7-59,9 mm
 

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Przyrządy optyczne przydają się w każdej sytuacji: pozwalają precyzyjnie namierzyć cel, określać odległości, albo prowadzić obserwacje – nawet w ciemnościach. Dzięki temu ułatwią wykonanie nawet arcytrudnego zadania rozpoznawczo – bojowego. Zerknij tutaj, skompletuj niezbędnik optyczny – możesz nawet podglądać gwiazdy.

 

Zobacz również:

 

Nowy dział gier komputerowych
Z początkiem maja rozpoczynamy prowadzenie w naszym serwisie działu "Gry komputerowe", w którym będziemy prezentować opisy gier militarnych, wartych zobaczenia.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Airgun 06/2004 Airgun – Magazyn o broni

Numer 6/2004 (czerwiec 2004)

Brytyjski magazyn dla miłośników broni strzeleckiej, pisany przez miłośników
 
Atraktor zapachowy Buck Expert kadzidełka Dzik (51LSSYN)

Kadzidła zapachowe  przeznaczone do zastosowania w terenie, w którym odbywa się indywidualne polowanie na dziki. Po

 
Miecz Cold Steel Dragonfly Katana (88DK) Dragonfly to najbardziej ekskluzywna seria mieczy japońskich Cold Steel. Cechą charakterystyczną tej linii jest dominujący w zdobieniach motyw ważki.
 

Czy wiesz, że...

Maczeta, czyli długi nóż, który pierwotnie był używany w Ameryce Południowej, służyła do wycinania ścieżek w gęstym lesie tropikalnym oraz do ścinania trzciny cukrowej na plantacjach. Obecnie wykorzystywana jest na przykład na biwakach czy obozach survivalowych.