• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Oświetlenie chemiczne Lightstick 4x6 cali (RT-907)
Przedmiot archiwalny - sprzedaż zawieszona

Zestaw czterech świateł chemicznych w kolorze czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Zapewnia światło niezależnie od warunków pogodowych i temperatury.

Przydatny zwłaszcza na kempingu, w jaskiniach, podczas wędkowania. Ze względu na niewielkie rozmiary i małą wagę nadaje sie do oznaczania pozycji, jak również do sygnalizowania obecności psów w górach i w lesie. Ważne zwłaszcza dla miłośników survivalu jest, iż świecą one także pod wodą.

Każdy lightstick zawiera szklaną kapsułkę z substancją chemiczną reagująca po przełamaniu. Efektem wspomnianej reakcji jest emisja światła przez 12 godzin. W niskich temperaturach światło może być mniej intensywne, jednak okres świecenia znacznie sie wydłuży. W temperaturach powyżej 25 st C okres emisji swiatła ulegnie skróceniu.

UWAGA!!! Oświetlenie chemiczne nie jest zabawką i należy chronić dzieci przed kontaktem z chemikaliami zawartymi wewnątrz plastikowego tubusu. Substancja nie jest niebezpieczna dla ludzi, zwierząt ani środowiska, jednak może zawierać stłuczone podczas przełamywania szkło. W przypadku kontaktu ze skórą nalezy przemyć pod bieżącą wodą. W przypadku kontaktu substancji z oczami nalezy skontaktować się z lekarzem.


Długość: 15 cm
Kolory:
- żółty,
- czerwony,
- niebieski,
- zielony.
Producent: Rothco, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Po omacku trudno rozbić namiot, wyszukać ścieżkę i przejrzeć mapę. Dlatego dobra latarka to podstawowy sprzęt outdoorowca. Wśród oferowanych tutaj latarek znajdziesz modele najprostsze, jak i do zadań specjalnych. Dzięki nim zasygnalizujesz obecność, prześlesz świetlną wiadomość, zajrzysz w najciemniejszy kąt. Polecamy produkty w solidnych obudowach i o długiej żywotności.

 

Zobacz również:

Torba Medic Bag Olive (RT-9141)

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Strzał - Magazyn o broni 12/2007

Magazyn dla miłośników broni strzeleckiej.

W numerze:
Wiadomości:
Gorący temat:
- Dziś: flaki po warszawsku,

 
Scyzoryk Victorinox Swiss Champ PLUS (1.8740) Swiss Champ to jeden z najbardziej rozbudowanych i wszechstronnych szwajcarskich scyzoryków Victorinox. Wersja PLUS to także zestaw, w skład którego
 
Magazynek do wiatrówki Air Arms S200 Zestaw z magazynkiem dla karabinka Air Arms S200 kaliber 4,5 mm lub 5,5 mm. Pozwala przystosować jednostrzałową wersję S200 na wersję dziesięciostrzałową.
 

Czy wiesz, że...

Według specjalistów nazywanie wskaźnika laserowego celownikiem jest błędem. Swoją tezę argumentują tym, że pokazuje on tylko miejsce, w które uderzy pocisk i nie pozwala najpierw obrać celu, a później dopasować ułożenie broni do wskazań urządzenia.