• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • green color
  • blue color

Oświetlenie laserowe Laser Genetics ND3 Subzero (LL-ND3-SZ)
Kliknij aby zobaczyć cenę.

Nowatorski produkt łączący cechy laserowego wskaźnika celu i oświetlenia taktycznego dużej mocy. Dzięki kolimatorowi oraz płynnej regulacji szerokości wiązki możemy uzyskać wąski, intensywny strumień światła laserowego o zasięgu do 4820 m lub strumień w formie stożka, którym oświetlimy cel o średnicy do kilku metrów na odległościach rzędu 200-300 m. Wersja przystosowana do montażu na broni oraz urządzeniach optycznych.

Model ND3 Subzero jest przystosowany do pracy w temperaturze do -18ºC

Polecamy myśliwym, pracownikom służb mundurowych, strzelcom startującym w konkurencjach NHFT (Night Hunter Field Target), graczom ASG i Paintball oraz wszystkim, których interesuje optyka i nowinki techniczne.

Zielony laser zapewnia wysoką moc wyjściową przy stosunkowo niewielkim poborze prądu, a barwa uzyskanego światła (532 nm) ma dwie istotne zalety: nie zaburza dostosowania oka do widzenia w ciemności i jest bardzo wyraźnie widoczna z dużych odległości. Cechy te sprawiają, że oświetlenie laserowe Laser Genetics stanowi wartościową alternatywę dla noktowizorów.

Obudowę urządzenia wykonano z wysokiej jakości aluminium i pokryto trwałą anodyzacją w kolorze czarnym. Głowica zawierająca system optyczny jest szczelna i wypełniona azotem, co zapobiega parowaniu soczewek. Wodoodporność od strony portu baterii osiągnięto dzięki precyzyjnej nakrętce i gumowej uszczelce typu o-ring, szczelność włącznika zapewnia gumowa osłona.

Zmianę skupienia wiązki lasera dokonujemy za pomocą metalowego pierścienia ze skalą, który znajduje się przed głowicą z systemem optycznym.

W komplecie bateria, pokrowiec, montaż typu weaver na broń, montaż na celownik optyczny o tubusie 30 mm, montaż na lornetkę lub teleskop oraz włącznik żelowy na kablu.

Dane techniczne:
Klasa lasera: 2M
Moc: Długość fali: 532 nm (kolor zielony)
Temperatura pracy: do minus 18ºC
Zasięg skuteczny: 4820 m (w całkowitej ciemności)
Zasilanie: 1 bateria 3V Cr123
Czas pracy na jednej baterii: 7h (3h w temp - 18°C)
Obudowa: aluminium
Średnica tubusu: 25,4 mm
Wymiary: 171,5 mm x  32 mm (korona) x 25 mm
Waga: 181,4 g
Producent: Laser Genetics, USA  

Podobne produkty:

 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Imię:
Komentarz:
Wszystkie opinie są moderowane. Zabrania sie zamieszczania linków w treści opinii.

 

Najlepsza nawet broń i najwspanialszy wojownik potrzebują doskonałej jakości przyrządów optycznych. Pomogą w celowaniu, obserwacjach i prowadzeniu działań w ciemnościach. Zapraszamy do działu, w którym znaleźć można świetne produkty, które znacząco poprawią osiąganie najwyższych notowań strzeleckich i ... pozwolą poznać Kosmos.

 

Zobacz również:

 

Ogłoszenia

Uruchamiamy dział ogłoszeń militarnych. Jeżeli chcesz sprzedać, kupić, zamienić lub zaoferować pracę, zamieść ogłoszenie w naszym serwisie.

Partnerzy

Militaria.pl
Bron.pl

TradeDoubler

 Płatności

Organizatorzy

Adventura

 


Polecamy

Pistolet GBB 0337TM (GGB0337TM) G

Replika gazowa pistoletu GGB0337TM

Doskonale wykonana i wspaniale wyglądająca replika pistoletu P-08 firmy WE jest nie-lada gratką dla

 
Taśma maskująca Marpat Digital Woodland 5x350 cm (TM-SCG-C0-07) Samoprzylepna taśma w kamuflażu Marpat Digital Woodland. Wzór kamuflażu Marpat (digital-woodland) powstał dzięki komputerowej analizie zdjęć
 
Szyba JT Elite Thermal Clear (770011CL)

Podwójna szyba dedykowana do masek paintballowych firmy JT z linii Elite o polu widzenia 180 stopni. Wykonana została w

 

Czy wiesz, że...

Popularnym kolorem tkanin, z których szyte są mundury wojskowe, jest khaki. Barwa wykorzystywana jest głównie jako kamuflaż. Nazwa koloru wywodzi się z języka hindi i oznacza zapylony, kolor pyłu lub kolor kurzu.